تعمیر یخچال و فریزر

خدمات تعمیر یخچال و فریزر

تعمیرات یخچال و فریزر تمام برندها 

تعمیر انواع یخچال ، فریزر ، آب سردکن، یخچال های فروشگاهی  و یخ ساز در کمترین زمان ممکن با تیم حرفه ای کارا امداد با مناسب ترین قیمت و در حد امکان در منزل مشتری صورت می گیرد.

washing-machine

تعمیر ماشین لباس شویی

تعمیر انواع ماشین لباس شویی توسط تیم با تجربه کارا امداد 

Refrigerator

تعمیر یخچال و یخچال فریزر

تعمیر انواع یخچال و فریزر توسط تیم با تجربه کارا امداد 

air-conditioner

تعمیر کولر گازی

تعمیر انواع کولر گازی توسط تیم با تجربه کارا امداد 

خدمات تعمیر یخچال و فریزر خانگی که می توانید روی آن حساب کنید

در کارا امداد ، تکنسین های تعمیر یخچال  و فریزر ما به صورت حرفه ای آموزش دیده اند تا بر روی همه برند ها و مدل های اصلی و پر استفاده بتوانند کار کنند. با بیش از چندین سال سابقه کار در طیف گسترده ای از لوازم خانگی ، می توانید برای تعمیر یخچال و فریزر خود به تعمیرکاران یخچال ما اعتماد کنید.

کارا امداد دائماً به دنبال راه هایی برای بهبود خدمات است ، به این معنی که تعمیر کار های یخچال ما همواره مهارت های خود را ارتقا می دهند تا همگام با آخرین فناوری های به روز جهانی باشند. بنابراین اگر امروز به متخصص تعمیر یخچال و فریزر احتیاج دارید ، می توانید با تیم خدمات ما تماس بگیرید. در اینجا چند دلیل اصلی وجود دارد که ما معتقدیم باید دفعه بعد که یخچال شما نیاز به تعمیر دارد با کارا امداد تماس بگیرید:

 1. تکنسین های ما دارای مهارت کار با مبرد (گاز یخچال) می باشند.
 2. تکنسین های تبرید ما دارای مجوز و آموزش از مراکز معتبر مثل سازمان فنی و حرفه ای هستند.
 3. ما توانایی تعمیرات یخچال و فریزر اکثر برند های پر مصرف را داریم.
 4. ما می توانیم همان روزی که شما تماس می گیرید یخچال را تعمیر کنیم.
 5. ما دارای چندین سال سابقه در ضمینه تعمیرات یخچال و فریزر هستیم.
 6. قیمت های ما در ضمینه تعمیرات یخچال و فریزر همیشه منصفانه و شفاف است.

پر کردن گاز یخچال و فریزر (گاز مبرد) با رعایت اصول ایمنی

تکنسین های کارا امداد دارای سابقه کار با گازهای مبرد R134 و R600A  و … هستند. در صورت لزوم ، متخصصان ما آموزش دیده اند تا کمپرسور یخچال را با توجه به نیاز سازنده تعویض کنند. گارانتی کار و قطعات شامل تعمیرات یخچال و فریزر می شود.

چه چیزی باعث می شود تعمیرات یخچال قابل اعتماد باشد 

وقتی با کارا امداد تماس می گیرید ، می توانید مطمئن باشید که یک تکنسین تعمیر یخچال آموزش دیده به خانه شما اعزام می شود. ما فقط از بهترین قطعات با کیفیت مطابق توصیه سازنده برند و مدل یخچال شما استفاده می کنیم. علاوه بر خدمات تعمیر ، ما یک سرویس نصب یخچال نیز ارائه می دهیم و می توانیم به شما کمک کنیم تا وسایل موجود خود را در زمان مناسب برای کار ارتقا دهید.

ما همچنین تضمین رضایت کامل را به مشتریان خود ارائه می دهیم. بنابراین اگر به یک تعمیرکار یخچال نیاز دارید که به کار خود افتخار کند ، این همان چیزی است که می توانید هنگام تماس با تعمیرکار از کارا امداد بخواهید. همین امروز با ما تماس بگیرید تا با یکی از کارشناسان حرفه ای در مورد تعمیر یخچال و فریزر دسترسی داشته باشید.

تعمیر انواع یخچال و فریزر

یخچال هایی که به طور معمول کار نمی کنند یا دارای مشکل هستند به یک تکنسین مجرب برای تشخیص و تعمیر مشکل نیاز دارند. تکنسین های کارا امداد در عیب یابی و تعمیر یخچال مجرب هستند.

ما تمام یخچال های خانگی ، از جمله یخچال ، یخچال و فریزر ، فریزر را سرویس و تعمیر می کنیم.

بدون هزینه کرد اضافی برای قرارهای تعمیر لوازم یخچال و اعزام تعمیرکار می توانید با تماس از ساعت 8 صبح تا 09:00 شب ، 7 روز در هفته ، تکنسین های ماهر ما را در دسترس داشته باشید. اعضای تیم ما دارای مهارت لازم هستند تا بتوانند به سرعت تمام تعمیرات یخچال و فریزر را انجام دهند. گزینه های مناسب برنامه ریزی نیز به صورت آنلاین و از طریق پیام متنی در دسترس هستند.

تعمیر یخچال در یک روز

هیچ اضطرابی بزرگتر از زمانی که یخچال شما خراب شده و نیاز به تعمیر دارد در ضمینه لوازم خانگی وجود ندارد. این فقط یک ناراحتی معمولی نیست زیرا غذای فاسد شده نیز می تواند هزینه های شما را افزایش دهد. در کارا امداد ، ما همان روزی که با ما تماس می گیرند برای تعمیر یخچال خانگی و تجاری سبک شما برنامه ریزی می کنیم تا به کاهش ضرر و بازگشت شما به حالت عادی زندگی کمک کند. در صورت سفارش تعمیر یخچال و فریزر ، در اسرع وقت به آن رسیدگی می کنیم. بنابراین امروز با ما تماس بگیرید.

مشکلات رایج یخچال و فریزر

 • فریزر کار نمی کند ، روی صدا آن تمرکز کنید
 • مشکلات تخلیه یخ زدایی فریزر
 • کویل های فریزر یخ می زنند
 • چراغ نشانگر فریزر خاموش است
 • فریزر فقط قفسه بالا را منجمد می کند
 • کد خطا در صفحه الکترونیکی

 • صدای یخچال زیاد است یا بلند
 • آب از آب چکان خارج نمی شود
 • یخچال خیلی سرد است
 • تراکم روی درب یخچال
 • یخچال خنک نمی شود اما فریزر کار می کند

تعمیر برند های یخچال

مجموعه کارا امداد یخچال یا فریزر تمامی برند ها را سرویس و تعمیر می کند.


تعمیر لوازم خانگی بوش

تعمیر لوازم خانگی سامسونگ


تعمیر لوازم خانگی ال جی

تعمیر لوازم خانگی کنوود

تعمیر لوازم خانگی زیمنس
تعمیر لوازم خانگی آاگ

تعمیر لوازم خانگی زیروواتتعمیر لوازم خانگی کندی

دکمه بازگشت به بالا