تعمیر ماشین لباسشویی

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر انواع ماشین لباسشویی در کمترین زمان ممکن با تیم حرفه ای کارا امداد با مناسب ترین قیمت و در حد امکان در منزل مشتری صورت می گیرد.

تعمیر انواع ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی توسط تکنسین های آموزش دیده برای تمامی برند ها و سبک ها مختلف توسط مجموعه کارا امداد صورت می گیرد. ما انواع مختلفی از  لباسشویی  را تعمیر می کنیم.شما می توانید به صورت آنلاین یا تلفنی 24 ساعته در هفت روز هفته سفارش تعمیر لباسشویی دهید.

ما به انواع خرابی ماشین لباسشویی آگاه هستیم و در اسرع وقت قادر به تعمیر لباسشویی شما می باشیم.  اگر از ماشین لباسشویی زیاد استفاده می کنید ممکن است خرابی آن برای شما حتی یک روز هم قابل تحمل نباشد. شستن لباسها با دست برای همه افراد راحت نیست! به همین دلیل است که ما تمام توان خود را در راستای تعمیر فوری لباسشویی شما قرار می دهیم تا مطمئن شویم که یک تکنسین بسیار ماهر را برای حل مشکل ماشین لباسشویی شما در اسرع وقت به منزل شما اعزام کنیم. کافیست با ما تماس بگیرید.

ما بر اساس زمانبندی و راحتی شما زمان تعمیر لباسشویی را تعیین می کنیم. تیم ما بهترین زمان را برای بازدید از لباسشویی در منزل شما انتخاب خواهند کرد. یک تکنسین مشکل ماشین لباسشویی را بررسی خواهد کرد تا علت خرابی آن را تشخیص دهد. پس از تشخیص مشکل ، ما در مرحله بعدی به تعمیر لباسشویی شما خواهیم پرداخت.  تکنسین ها در همان بازدید ماشین لباسشویی را تعمیر می کنند تا بتوانید هر چه سریعتر از آن استفاده کنید.

ما نه تنها خدمات منظم ، بلکه بهترین خدمات را به مشتری ارائه می دهیم. هدف ما این است که مطمئن شویم پس از تعمیر ماشین لباسشویی شما ، دوباره می توانید از آن مثل روز های گذشته استفاده کنید. در این مرحله تکنسین های ما مطمئن می شوند که لباسشویی شما بدون هیچ عیب و نقصی کار می کند. تعمیر لوازم خانگی کارا امداد هنگام تعمیر ماشین لباسشویی بهترین خدمات را به شما تضمین می کند. ما به شما این اطمینان را می دهیم که کار خود را به بهترین وجه ممکن انجام خواهیم داد.

تعمیر ماشین لباسشویی در یک روز

هدف ما در کارا امداد این است که بتوانید در زمان کوتاهی لباسشویی شما را تعمیر کنیم. ما بر اساس زمانبندی شما کار می کنیم و در زمان کمی لباسشویی شما را عیب یابی و تعمیر می کنیم تا رضایت کامل شما را تامین کنیم. هر یک از اعضای تیم تعمیر ما دارای مدارک لازم از مراکز آموزش تعمیر لوازم خانگی  هستند ، بنابراین مطمئن باشید بهترین خدمات تعمیر لباسشویی را به شما ارائه خواهیم کرد. خدمات در یک روز به شما ارائه خواهد شد و در صورت سفارش کار تعمیر ،تکنسین های ما با شما تماس خواهند گرفت. بنابراین اگر می خواهید ماشین لباسشویی را امروز تعمیر کنید ، ما می توانیم این کار را انجام دهیم ، ما در ارائه خدمات اضطراری در زمان کوتاه تخصص داریم.

از خدمات درجه یک با قیمت های باورنکردنی برخوردار شوید! برای تعمیر ماشین لباسشویی مجبور نیستید مبالغ هنگفتی هزینه کنید. با مجموعه کارا امداد میتوانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید. کارا امداد با تجربه فراوان در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی بهترین خدمات را در این زمینه به شما ارائه می دهد. در هر منطقه ای که زندگی می کنید می توانید سفارش تعمیر لوازم خانگی خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت کنید. ما در تمامی نقاط شهر تهران به مشتریان خود خدمات ارائه می دهیم. برای خدمات تعمیر لباسشویی در همان روز ، نگران هزینه های اضافی نباشید. ما مبلغ منصفانه ای از شما دریافت می کنیم.

همین امروز با کارا امداد تماس بگیرید. مجموعه ما زمان ملاقات حضوری با شما را ترتیب می دهند و یک تکنسین از لباسشویی شما بازدید می کند. با حرفه ای ترین و ماهرترین تکنسین ها در تهران کار کنید!

مشکلات رایج ماشین لباسشویی

قطعات رایج تعویض و تعمیر ماشین لباسشویی

ما قطعات انواع لباسشویی را برای شما تعویض و یا تعمیر می کنیم:

 • پمپ لباسشویی
 • سنسور های لباسشویی
 • برد الکترونیکی و دکمه پاور
 • درام و چیلیک
 • نمد بدنه لباسشویی
 • تسمه و پولی
 • درب ، چفت ، قفل درب لباسشویی
 • میکروسوئیچ لباسشویی
 • واشر ، اورنگ آب بندی لباسشویی
 • شیر برقی
 • شیلنگ ، لوله و اتصالات لباسشویی
 • سه نظام و یقه شور لباسشویی
 • موتور استاتور ، روتور
 • برد مدار و تایمر
 • کمک فنر و فنر لرزه گیر لباسشویی

قطعات در تعمیر لباسشویی

تعمیر برند های لباسشویی

مجموعه کارا امداد ماشین لباسشویی تمامی برند ها را سرویس و تعمیر می کند.

تعمیر لوازم خانگی بوش
تعمیر لوازم خانگی سامسونگ
تعمیر لوازم خانگی ال جی
تعمیر لوازم خانگی کنوود
تعمیر لوازم خانگی زیمنس
تعمیر لوازم خانگی آاگ
تعمیر لوازم خانگی زیرووات
تعمیر لوازم خانگی کندی

سوالات متداول در مورد تعمیر ماشین لباسشویی

اگر ماشین لباسشویی خیلی سریع بچرخد چه اتفاقی می افتد؟

اگر ماشین لباسشویی شما خیلی سریع بچرخد ، لباس ها را خوب تمیز نخواهد کرد. حتی ممکن است به برخی پارچه ها آسیب برساند. به همین دلیل باید به محض مشاهده این موضوع با ما تماس بگیرید. ما بلافاصله تیمی را برای بررسی مشکل شما ارسال خواهیم کرد.

چراغ های ماشین لباسشویی روشن و خاموش می شود آیا نیاز به تعمیر دارد؟

چراغ های خاموش و روشن شدن می تواند نشانه این باشد که باید از یک تکنسین ماهر برای تست دستگاه خود استفاده کنید. نیازی نیست نگران هزینه خدمات ما باشید. ما بهترین خدمات را ارائه می دهیم ، از جمله تعمیر ماشین لباسشویی و تست آن برای تعیین نیاز به خرید ماشین لباسشویی جدید.

نحوه تعمیر لباسشویی که برنامه شستشو را تکرار می کند؟

یک ماشین لباسشویی که چرخه های شستشو را تکرار می کند ، لباس ها را به درستی نمی شوید. بنابراین به فکر تعمیر ماشین لباسشویی خود باشید. به احتمال بسیار زیاد مشکل از برد الکترونیکی دستگاه می باشد. برای رفع مشکل با ما تماس بگیرید.

ماشین لباسشویی به آرامی از آب پر می شود، چه کار کنیم؟

ماشین لباسشویی که به آرامی از آب پر می شود می تواند به معنای نشت آب از یکی از لوله ها باشد. این امر نه تنها باعث می شود که آشپزخانه شما را آب فرا بگیرد ، بلکه به این معنی است که نمی توانید سریعتر لباس ها را بشویید. کارا امداد می داند که چگونه هر مشکل مربوط به لباسشویی را چگونه برطرف کند. لباسشویی با هر برندی که دارید ، تیم ما می تواند آن را تعمیر کند.

دکمه بازگشت به بالا