لباسشویی

دلایلی که ماشین لباسشویی شروع به کار و چرخش نمی کند!

لباسشویی یکی از وسایل مورد نیاز روزانه است که در دنیای امروزی بدون این وسیله زندگی سخت است. معمولاً لباس ها  را در ماشین لباسشویی برای شستشو قرار می دهیم و به کارهای دیگر روزمره خود رسیدگی می کنیم. وقتی برمی گردیم ، منتظر لباسهای تمیزی هستیم که فقط باید مدت کوتاهی را در هوای آزاد بگذاریم تا بتوانیم دوباره از آنها استفاده کنیم. اگر متوجه شوید که ماشین لباسشویی از چرخش و شستشوی لباسها خودداری کرده است و لباس های شما هنوز کثیف هستند می تواند باعث نا امیدی در شما گردد.

 به چه دلایلی ممکن است لباسشویی از چرخش خودداری کند

دلایل متعددی وجود دارد که می تواند باعث این امر شود و ما قصد داریم برخی از مشکلات رایج را با دقت بررسی کنیم. عامل این مشکل می تواند چیزی ساده باشد یا اینکه یک خرابی مکانیکی پیچیده باشد. در این نوشته به بررسی علل مختلف می پردازیم و به شما کمک میکنیم تا تصمیم بگیرید که لباسشویی را خود تعمیر کنید یا اینکه با یک تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی تماس بگیرید.

 اگر درب لباسشویی به درستی بسته نشود ، لباسشویی شروع به کار و چرخش نمی کند

گاهی اوقات یک دلیل ساده ممکن است از چرخش و شروع به کار لباسشویی جلوگیری کند. و این ممکن است به دلیل بسته نشدن درب ماشین لباسشویی باشد. بررسی کنید که آیا چیزی در درب گیر کرده است که مانع بسته شدن آن می شود.

اگر نمی توانید مانعی را در بسته شدن درب لباسشویی مشاهده کنید ، ممکن است دلیل دیگری مانع شروع به کار لباسشویی شده باشد که به سادگی قابل رفع نیست . متداول ترین آن شکسته شدن قفل درب است که ممکن است نیاز به تعویض قفل داشته باشید.

از نظر تعمیرات لباسشویی، اگر خرابی قفل درب دلیل نچرخیدن و شروع به کار نکردن لباسشویی باشد این نیز یکی از ساده ترین مشکلاتی است که به سادگی قابل حل است. این خرابی لباسشویی را ممکن است بسیاری از افراد از عهده تعیر آن برآیند. اگر احساس می کنید توانایی تعمیر خرابی را ندارید میتوانید با مجموعه کارا امداد برای تعمیر سریع و قابل اعتماد تماس برقرار کنید.

 تسمه درام ماشین لباسشویی شما پاره شده است

اگر بخواهید ماشین لباسشویی درب از جلو یا درب از بالای خود را جدا کنید یکی از اولین چیزهایی که به آن توجه می کنید کمربندی است که درام دستگاه شما را به موتور متصل می کند. اگر تسمه محرک شکسته و یا پاره شده باشد ، یک ماشین لباسشویی دارید که قادر به چرخش نیست. هنگامی که این اتفاق می افتد ، نمی توانید لباس های خود را شستشو کنید و اگر لباسهای زیادی برای شستن دارید ، می تواند مشکل ساز شود.

ما تعویض تسمه درام را  به وسیله خودتان توصیه نمی کنیم مگر اینکه از دانش فنی بالایی برخوردار باشید. هنگامی که ماشین لباسشویی شما به دلیل مشکلی در درام شما به درستی نمی چرخد ​​، بهترین گزینه این است که برای کمک حرفه ای با  کارا امداد تماس بگیرید.

 فرسودگی موتور دلیل عدم چرخش ماشین لباسشویی است

شاید پس از جدا کردن ماشین لباسشویی متوجه شدید که تسمه  مشکلی ندارد. تسمه فرسوده تنها دلیل نچرخیدن لباسشویی نیست. دلایل متعددی وجود دارد که ماشین لباسشویی شما شروع به کار و چرخش نمی کند.

یکی دیگر از دلایل اصلی که مانع چرخش درام لباسشویی می شود این است که موتور لباسشویی خراب است و کار نمی کند. بدون یک موتور که باعث چرخش تسمه می شود ، تسمه نمی تواند با درام درگیر شود و باعث چرخش آن شود. این مفهوم ساده است ، اگرچه فرایند تعمیر ممکن است کمی پیچیده باشد.

 تعمیر ماشین لباسشویی که شروع به کار و چرخش نمی کند

 منبع مشکل را تشخیص دهید

مهمترین مرحله برای تعمیر ماشین لباسشویی که شروع به کار و چرخش نمی کند ​​، تشخیص مشکل مناسب است. بهترین راه برای انجام این کار بررسی برخی از رایج ترین دلایلی است که باعث می شود چرخش ماشین لباسشویی متوقف شود. ما پیشنهاد می کنیم یک چک لیست از مسائل احتمالی ایجاد کنید که ممکن است منبع مشکل فعلی شما باشد. در اینجا چک لیستی که شامل 6 مورد است را برای شما آماده کرده ایم:

  1. وضعیت تسمه محرک را بررسی کنید
  2. به دنبال مواردی باشید که ممکن است بین فولی و دستگاه گیر کرده باشد
  3. بررسی کنید که در واقع نیرویی به ماشین لباسشویی شما می رسد
  4. مشکلات مربوط به مکانیسم قفل درب را که ممکن است مانع از شروع چرخه شستشو شود بررسی کنید
  5. به صدای غیرمعمول از موتور که ممکن است نشان دهنده مشکل باشد گوش دهید
  6. بلبرینگ ها،سه نظام و کاسه نمد باید توسط تعمیرکار مجرب بررسی شود.

 آیا می توانید ماشین لباسشویی را که شروع به کار و چرخش نمی کند را ​​تعمیر کنید؟

اگر از خود می پرسید که آیا می توانید یک ماشین لباسشویی را که شروع به کار و چرخش نمی کند را تعمیر کنید احتمالا جواب را می دانید.

اگر از دانش فنی مناسبی برخوردار هستید ، هیچ دلیلی وجود ندارد که نتوانید با ماشین لباسشویی که شروع به کار و چرخش نمی کند را تعمیر کنید. اگر به دنبال راهنمای مناسب هستید ، یک مکان خوب برای این کار، سایت سازنده برند ماشین لباسشویی شما است.

 چه موقع زمان درخواست کمک از یک تعمیرکار فرا رسیده است؟

حتی اگر خود تصمیم به تعمیر لباسشویی گرفته اید که شروع به کار و چرخش نمی کند ممکن است بعد از چند ساعت تلاش برای رفع مشکل دریابید که به تنهایی قادر به رفع آن نیستید.

اکثر تعمیرات انجام شده توسط کارا امداد از قیمت مناسبی برخوردار بوده و دست شما را در استفاده از وقت ارزشمند خود در سایر کار های مفیدتر باز می گذارد.

 وقتی ماشین لباسشویی شما شروع به کار و چرخش نمی کند ، تعمیر لوازم خانگی می تواند به شما کمک کند

اگر چرخش درام ماشین لباسشویی شما متوقف شده است و نمی توانید علت آن را بفهمید ، بهتر است با یک تکنسین آموزش دیده تماس بگیرید. ما در طول یک هفته آماده صحبت با شما هستیم و کارشناسان خدمات مشتری ما دانش و تخصص کافی برای پاسخگویی به همه سوالات شما را دارند.

آنها به مشکل شما گوش می دهند و با یک تعمیرکار با سابقه مناسب در ضمینه تعمیر لباسشویی قرار ملاقات می گذارند تا ماشین لباسشویی خراب شما را تعمیر کند.

اگر دستگاه شما قدیمی است ، ممکن است نیاز به ارتقاء دستگاه جدید را توصیه کنیم. در حالی که ممکن است هنگامی که قطعات در دستگاه های قدیمی فرسوده می شوند و مشکل فعلی برطرف شود ، مقدار خراب قطعات دیگر برای شما مقرون به صرفه نباشد.
ما ارزیابی صادقانه ای از موارد را به شما ارائه می دهیم ، اما تصمیم نهایی همیشه با شما است. در هر زمان می توانید با کارا امداد تماس بگیرید یا از طریق وب سایت با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا