تعمیر لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول در تهران

تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول در تهران در کمترین زمان ممکن و در منزل شما توسط تعمیر کاران کارا امداد صورت می گیرد . برند ویرپول، سازنده پیشرو در فروش ماشین لباسشویی و خشک کن در دنیا است. با این حال، مانند هر دستگاه دیگری، ممکن است مشکلات و نیاز به تعمیر در آن وجود داشته باشد.

هنگامی که ماشین لباسشویی شما کار نمی کند، می توانید با یک تکنسین برای تعمیر لباسشویی ویرپول خود تماس بگیرید. تشخیص بسیاری از مشکلات ساده است و تنها با چند ابزار و چند دستورالعمل آسان قابل تعمیر است. اما ابتدا باید نکات عیب یابی ماشین لباسشویی ویرپول را بدانید.

تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول

در اینجا به هفت مورد از رایج ترین مشکلات در تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول و رفع احتمالی آنها اشاره می کنیم.

1. تعمیر لباسشویی ویرپول که صدا می دهد

مشکل: ماشین لباسشویی صداهای بلند تولید می کند.

 • اگر صدا یک کوبیدن بلند باشد، احتمالاً بار نامتعادل است. چرخه را متوقف کنید و لباس های خیس را دوباره توزیع کنید. اگر ماشین لباسشویی بیش از حد بار بود، ممکن است لازم باشد برخی از لباس ها را جدا کنید.
 • اگر صدایی شبیه به کوبیدن می دهد، لباسشویی روی زمین تراز نیست. این باید بلافاصله اصلاح شود تا از آسیب بیشتر جلوگیری شود.
 • صدای ناله با صدای بلند به این معنی است که شما باید کمی در داخل ماشین لباسشویی کاوش کنید. راهنمای تعمیر یا نمودار عملکرد داخلی لباسشویی را در سایت ویرپول بیابید. محفظه بیرونی لباسشویی را بردارید و مهره ای را که قرقره را در جای خود نگه می دارد بررسی کنید. شاید لازم باشد مهره را به سادگی سفت کنید. اگر کار نکرد، بلبرینگ ها باید تعویض شوند.

2. تعمیر لباسشویی ویرپول که روشن نمی شود

مشکل: دکمه استارت روی کنترل پنل کار نمی کند، اما بقیه چراغ ها روشن می شوند.

 • برای تشخیص مشکل، کنترل پنل را بردارید. برای کمک به برداشتن پنل کنترل، به دفترچه راهنمای تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول خود مراجعه کنید.
 • قطعات شل یا شکسته را بررسی کنید. گاهی اوقات یک تکه پلاستیکی کوچک پشت دکمه استارت پاره می‌شود و از کارکرد آن جلوگیری می‌کند.
 • تمام سیم کشی ها را با ولتاژ متر چک کنید. متأسفانه، اگر تایمر / کنترل کننده اصلی / CCU از کار بیفتد، کل کنترل پنل باید تعویض شود.

3. درب ماشین لباسشویی قفل نمی شود

مشکل: درب ماشین لباسشویی قفل نمی شود ، بنابراین چرخه شروع نمی شود.

 • اگر کثیف باشد و تماس خوبی برای سیگنال دادن به ماشین لباسشویی برای شروع چرخه نداشته باشد، ضامن/سوئیچ درب درگیر نمی شود. یک پنبه را به الکل مالشی ایزوپروپیل آغشته کنید. تمام قسمت های تماس درب و لباسشویی را تمیز کنید.
 • برای تنظیم مجدد ماشین لباسشویی ویرپول خود را از برق جدا کنید. ماشین لباسشویی را دوباره به برق وصل کنید و ببینید که آیا مشکل حل می شود یا خیر.
 • با وصل کردن آن در حالی که همه نشانگرها خاموش هستند یا تنها با روشن بودن نشانگر لباس تمیز یا انجام شده، دستگاه را در حالت آماده به کار قرار دهید. یک دکمه به جز POWER، START یا STOP را انتخاب کنید. سپس با استفاده از همین دکمه مراحل زیر را دنبال کنید.
 • فشار دهید/به مدت 3 ثانیه نگه دارید.
 • به مدت 3 ثانیه رها کنید.
 • فشار دهید/به مدت 3 ثانیه نگه دارید.
 • به مدت 3 ثانیه رها کنید.
 • فشار دهید/به مدت 3 ثانیه نگه دارید.
 • رهایی.

همه نشانگرهای روی کنسول به مدت 5 ثانیه روشن می شوند و 88 در صفحه نمایش دو رقمی تخمینی زمان باقیمانده نشان داده می شود تا نشان دهد که حالت تشخیص با موفقیت وارد شده است. سپس برنامه کدهای خطای ذخیره شده را بررسی می کند. پس از تست تشخیصی، می‌توانید کد خطای نمایش داده شده را برای تعیین تعمیرات لازم مقایسه کنید.

اگر نشانگرها همانطور که توضیح داده شد نمایش داده نمی شوند، ممکن است رویه فشار دادن/نگه داشتن و رهاسازی در بازه زمانی لازم برای ورود موفقیت آمیز انجام نشده باشد. این روش را تکرار کنید و از دکمه دیگری استفاده کنید تا مطمئن شوید که این مشکل نیست.

4. کد های خطا در لباسشویی ویرپول

مشکل: کد خطای LD در چرخه چرخش ظاهر می شود.

 • کد خطای “LD” به تخلیه طولانی اشاره دارد. لباسشویی متوقف می شود زیرا تخلیه آب بیش از حد طول می کشد. این معمولاً به دلیل گرفتگی در خط تخلیه یا چیزی که پمپ را مسدود می کند ایجاد می شود.
 • هر گونه پرز یا انسداد (مانند یک سکه یا دکمه کوچک) را که فیلتر پمپ را مسدود کرده است، تمیز کنید.
 • اتصالات آب را خاموش کنید. قلاب لوله تخلیه را از پشت ماشین لباسشویی باز کنید (یک سطل در دسترس داشته باشید تا نریزید). از یک برس بلند یا جریان شدید آب برای تمیز کردن خط استفاده کنید.
 • اگر این مراحل مشکل را حل نکرد، ممکن است پمپ آب لباسشویی نیاز به تعویض داشته باشد.

5. رسوب لک های تیره در روی لباس ها

مشکل: ماشین لباسشویی حتی با مواد شوینده مختلف رسوبات سفیدی را روی لباس ها باقی می گذارد.

 • اگر رسوبات فقط در ماه‌های زمستان رخ می‌دهند، ممکن است مشکل این باشد که پودر شوینده به طور کامل در آب بسیار سرد حل نمی‌شود. به چرخه دمای آب گرم بروید.
 • اگر رسوبات به طور مکرر ایجاد می شود، وقت آن رسیده که ماشین لباسشویی خود را تمیز کنید. یکی از نکات منفی لباسشویی های با راندمان بالا در مقایسه با لباسشویی های استاندارد این است که مقدار زیادی آب برای شستشوی مواد شوینده و باقیمانده خاک چسبیده به لباسشویی وجود ندارد. به آن به عنوان کف صابونی فکر کنید که می تواند در حمام جمع شود. باید ماشین لباسشویی را تمیز کنید تا از تجمعی که دوباره روی لباس‌های شسته می‌شود خلاص شوید.

6.تعمیر لباسشویی ویرپول که بوی پلاستیک سوخته دارد

مشکل: لباسشویی بوی سوختگی پلاستیک یا لاستیک متصاعد می کند.

 • بوی سوزش را نمی توان نادیده گرفت. لباسشویی را از برق بکشید و محفظه بیرونی را باز کنید.
 • به دنبال هرگونه تغییر رنگ باشید. کاملاً ممکن است مشکل از تسمه محرک لاستیکی باشد. اگر تسمه لیز بخورد، کشیده شود یا بشکند، می تواند باعث اصطکاک و بوی سوزش شود. به احتمال زیاد بوی “لاستیک” سوخته. تسمه باید تعویض شود.
 • اگر تسمه خوب به نظر می رسد، احتمالاً یک مشکل الکتریکی در موتور، گیربکس یا پنل کنترل وجود دارد. این یک مشکل بسیار گسترده‌تر است و نیاز به تعویض اجزای سوخته دارد.
 • در هر صورت، تا زمانی که تعمیرات را انجام نداده اید، از ماشین لباسشویی استفاده نکنید تا از آتش‌سوزی خطرناک جلوگیری کنید.

7. لکه های زنگ زدگی روی درب ماشین لباسشویی ظاهر می شوند

مشکل: لکه های زنگ زدگی در قسمت داخلی درب ماشین لباسشویی ظاهر می شود.

 • لکه های زنگ هرگز از بین نمی روند. آنها فقط بزرگتر می شوند مگر اینکه اصلاح شوند و می توانند لکه های زنگ زدگی را به لباسشویی منتقل کنند. با از بین بردن تا حد امکان رشد زنگ زدگی با خمیر جوش شیرین و سرکه سفید مقطر یا آب لیمو شروع کنید. 1/4 فنجان جوش شیرین را با مقدار کافی سرکه یا آب لیمو مخلوط کنید تا خمیر غلیظی به دست آید. خمیر را روی ناحیه زنگ زده بمالید و سپس از یک پارچه نرم برای مالش دادن ذرات شل زنگ استفاده کنید. ممکن است لازم باشد چندین بار این کار را انجام دهید و بعد از هر درمان با آب شفاف بشویید.
 • هنگامی که همه زنگ‌زدگی‌های سست از بین رفت، قسمت‌های زنگ‌زده را با پیروی از دستورالعمل‌های محصول با رنگ دستگاه تعمیر کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول در تهران

اگرچه کارا امداد کلیه تعمیرات اصلی لوازم خانگی ویرپول تهران مانند ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی ویرپول، یخچال و فریزر و سایر موارد را تعمیر می کند. تعمیرکار ماشین لباسشویی ویرپول ما در تهران به منزل شما می آید و قبل از تعمیر ایرادات ساخت را ارزیابی می کند. آنها همچنین شامل قطعات یدکی “تعمیر ماشین لباسشویی” لازم هستند. آنها در صورت لزوم به شما کمک خواهند کرد تا از ایرادات بعدی جلوگیری کنید.

تعمیر و نگهداری ماشین لباسشویی ویرپول در تمام نقاط تهران

این اساسی ترین خرابی ماشین لباسشویی است. اگر ماشین لباسشویی ویرپول شما بعد از گذاشتن لباس در وان و زدن دکمه استارت یا چرخاندن صفحه و هیچ اتفاقی نمی افتد روشن نمی شود، به احتمال زیاد مشکل از سیم کشی یا مشکل موتور است. به دلیل حرکت شدید لباسشویی، دوبار بررسی کنید که سیم برق پشت آن وصل شده باشد.

این امکان وجود دارد که ضربه سوئیچ درب لباسشویی درب جلو شما شکسته باشد. این بخشی از چارچوب در است که به دستگاه می گوید درب به درستی بسته شده است.

این احتمال وجود دارد که سوئیچ درب لباسشویی درب بالا شما شکسته باشد. با روشن کردن دستگاه می توانید این موضوع را بررسی کنید.

در صورت نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول، کارا امداد خدمات عالی و تعویض قطعات ماشین لباسشویی ویرپول را ارائه می دهد.

پشتیبانی 24 ساعته برای تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول در تهران

اگر متوجه موارد زیر شدید، به این معنی است که ماشین لباسشویی ویرپول شما خراب است یا روشن نمی شود، یا به درستی یا اصلا کار نمی کند. ما مطمئن نیستم که مشکل ماشین لباسشویی ویرپول شما چیست. شما به نقطه مناسب رسیده اید با ما تماس بگیرید. تکنیک‌های عیب‌یابی را پیدا خواهید کرد که به شما کمک می‌کند بفهمید چرا لباسشویی لباس‌هایتان را تخلیه نمی‌کند یا به هم نمی‌زند. برای افراد معمولی که خودتان این کار را انجام می دهند، این تعمیرات ساده ماشین لباسشویی یک نسیم است. یک مجموعه سوکت یا پیچ گوشتی‌های محرک مهره‌ای مورد نیاز است.

کارا امداد یکی از شرکت های پیشرو تهران است و راحت ترین شرکت برای تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول تهران است. ماشین لباسشویی اساساً یک وان بزرگ است که با آب پر می شود، تخلیه می شود، می چرخد ​​تا لباس خشک شود، و دارای دستگاهی برای به هم زدن محتویات است، یا یک همزن در وسط ماشین بار بالا یا یک درام نورد در بار جلو. دستگاه.

تعمیرات ماشین لباسشویی ویرپول در تهران

تعمیرات ماشین لباسشویی ویرپول ما وابستگی بالایی به ماشین لباسشویی ویرپول در خانه دارد و به شدت اختلالاتی را که حتی یک مورد جزئی ممکن است در روال روزانه ما ایجاد کند، درک می کند. کارا امداد راه حل تکنسین متخصص تعمیرات  لباسشویی را ارائه می کند. هنگامی که ماشین لباسشویی ویرپول موجود دارید، تعمیر بهترین جایگزین به جای خرید ماشین جدید است. مهم نیست که آن را از کجا خریده اید یا از چه شرکتی آن را نصب کرده است. کارا امداد می تواند هر مدل ماشین لباسشویی ویرپول را سرویس دهد. ما تیمی از تکنسین های بسیار ماهر داریم که می توانند هر مشکلی در تعمیر لباسشویی ویرپول در تهران انجام دهند.

چگونه می توانم یک سایت تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول خوب تهران را انتخاب کنم؟

تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول تهران خدماتی است که توسط شرکت هایی ارائه می شود که خدمات یک روزه را ارائه می دهند و قیمت های مقرون به صرفه را ارائه می دهند.
هنگام انتخاب شرکت تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول تهران باید به نکات مهمی توجه کرد:

 • شرکت باید معتبر باشد و شهرت خوبی در بازار داشته باشد.
 • آنها باید یک تیم پشتیبانی مشتری صادق و قابل اعتماد داشته باشند که می توانند در مورد هر مشکلی که ممکن است در حین استفاده از خدمات آنها با آن مواجه شوید به شما کمک کنند.
 • آنها باید بتوانند ظرف 24 ساعت پس از تماس با آنها برای کمک به خانه یا محل کار شما بیایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا