09361001253

حساب کاربری

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی LG

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی LG

آیا لباس های کثیفتان روی هم انباشته شده است؟ اگر ماشین لباسشویی ال جی شما آنطور که باید کار نمی کند ، در اینجا چند مرحله از عیب یابی لباسشویی ال جی را بررسی می‌کنیم.اگر از نظر مکانیکی تمایل ندارید یا زمان یا ابزار لازم را ندارید ، با تکنسین های کارا امداد تماس بگیرید و از خدمات تعمیر لباسشویی ال جی LG خود مطلع شوید.

ما دارای تکنسین های ماهر تعمیرات لباسشویی ال جی هستیم ، چندین سال در صنعت تعمیر لوازم خانگی سابقه داریم و تمام قطعات و برطرف کردن عیب لباسشویی را ضمانت می کنیم!

مشکلات و راه حل های تعمیر ماشین لباسشویی ال جی LG

آیا با ماشین لباسشویی درب از جلو یا درب از بالا  خود مشکل دارد؟ متناسب به مشکل ، تعمیر ممکن است ساده باشد یا در مورد نحوه تعمیر لباسشویی ال جی نیاز به دانش داشته باشد. در اینجا برخی از پیشنهادات عیب یابی ماشین لباسشویی LG و راه حل های رفع آن که می توانید امتحان کنید آورده شده است.

تعمیر لباسشویی ال جی که کار نمی کند

اگر دستگاه برق ندارد یا روشن نمی شود ، بررسی کنید که سیم برق وصل شده و سالم است. سیم های آسیب دیده باید تعویض شوند. اگر سیم یا دوشاخه نیست ، فیوز یا پنل قطع کننده را بررسی کرده و در صورت لزوم تعویض/تنظیم مجدد کنید. اگر درب محکم بسته نشود ، لباسشویی ها کار نمی کنند ، بنابراین بررسی کنید که درب قفل  شده است. برای اطمینان از برقراری تماس ، دکمه “پاور” را بیشتر فشار دهید یا دکمه را کمی بیشتر بچرخانید.

از باز بودن آب اطمینان حاصل کنید. بسیاری از لباسشویی ها بدون آب روشن نمی شوند. احتمال دیگر محافظ برق در زیر صفحه است. دستگاه را از برق بکشید ، قسمت پشتی بالای صفحه را بردارید و محافظ برق و سیم کشی را برای نقص بررسی کنید. در صورت لزوم تعویض کنید. در صورت نمایش کد خطا ، آن را با دفترچه راهنما ارجاع دهید و دستورالعمل های رفع یا بازنشانی مشکل را دنبال کنید.

تعمیر لباسشویی ال جی که آبگیری می‌کند ولی نمی‌چرخد

اگر ماشین لباسشویی پر از آب می شود اما نمی چرخد ، المنت را بررسی کنید که چرخه آب گرم است یا خیر. لباسشویی هایی که دارای المنت معیوب هستند در این حالت تا زمانی که بخاری تعویض نشود کار نمی کنند. اگر المنت سالم است است ، ترمیستور و هیدروستات را با مولتی متر آزمایش کنید. ماژول اصلی و موتور محرک دو مشکل احتمالی دیگر هستند که می توانند از کارکرد لباسشویی ال جی شما جلوگیری کنند. اگر همه چیز برطرف شد ، هر دو را با مولتی متر آزمایش کنید و در صورت لزوم تعویض کنید.

بیشتر بدانید:  تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک GE

بررسی کنید که شیر تغذیه آب به طور کامل باز شده باشد و اگر وان به آرامی پر می شود یا نه ، شیلنگ هیچ گونه پیچشی نداشته باشد. تمیز بودن شیلنگ و فیلترهای ورودی را بررسی کنید. شیربرقی ورودی را با مولتی متر آزمایش کرده و در صورت خرابی آن را تعویض کنید. همچنین ، بررسی کنید که غشاء فرسوده نباشد. در صورت نیاز تعویض کنید. هیدروستات سطح آب قسمت دیگری است که ممکن است خراب شود. لیاسشویی را از برق بکشید و قسمت پشتی بالای صفحه را بردارید. پیوستگی را با مولتی متر آزمایش کنید و در صورت خرابی آن را جایگزین کنید.

نشت آب در لباسشویی ال جی LG

نشتی لباسشویی  می تواند به دلیل خرابی پمپ تخلیه یا اتصالات شیلنگ ها باشد. اتصالات قابل جایگزینی هستند وپمپ باید تعویض شود. کاسه نمد فرسوده چیلیک (وان لباسشویی)باید به علاوه بلبرینگ های  وان تعویض شود ، زیرا نشتی اغلب به آنها آسیب می رساند.

شیلنگ تخلیه آسیب دیده یا شل نشت می کند ، بنابراین شیلنگ و اتصالات را بررسی کنید. شیلنگ خراب را تعویض کرده یا اتصال را محکم کنید.

مشکلات تخلیه در لباسشویی ال جی LG

اگر ماشین لباسشویی تخلیه نمی شود ، بررسی کنید که چرخه صحیح است و شیلنگ تخلیه مسدود نشده است. همچنین ، بررسی کنید که پمپ تخلیه مسدود نشده و به درستی کار می کند. برای دسترسی به پمپ ، باید صفحه جلویی را برداشته و پمپ را جدا کنید تا پروانه از موانع پاک شود. تداوم پمپ را نیز آزمایش کنید.

تعمیر لباسشویی ال جی که پر سر و صدا کار می کند

لباسشویی هایی که صداهای غیرمعمول مانند ضرب و شتم ، ضربه ، خرد کردن ، تکان دادن یا صدای بلند را ایجاد می کنند می توانند به این معنی باشند که عملکرد “تعادل واقعی” تعادل بار نیست. بررسی کنید که بار متعادل است ، پایه های سطح کار می کنند و هیچ چیز در بدنه نمی تواند سر و صدا ایجاد کند.

اگر بالانس نباشد ، ممکن است بلبرینگ و کاسه نمد و سه نظام درام فرسوده باشد ، که نیاز به برچیدن کامل واشر دارد. اگر مشکلات موتور باعث ایجاد صداها می شود ، تعویض موتور آسان تر از تعمیر آن است.

بیشتر بدانید:  تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ Samsung

مشکلات  درب در لباسشویی ال جی LG

اگر درب باز نمی شود ، بررسی کنید که چرخه به پایان رسیده است. اگر تمام شد و هنوز آب در دیگ وجود دارد ، باز نمی شود. سعی کنید چرخه تخلیه را اجرا کنید. در غیر این صورت ، باید آن را با استفاده از فیلتر تخلیه به صورت دستی تخلیه کنید. تعویض مجموعه قفل درب معیوب یک راه حل آسان است ، اما اگر مشکل از صفحه کنترل خراب است ، با خدمات تعمیر ما تماس بگیرید.

مشکلات و راه حل های ماشین لباسشویی درب از بالای ال جی

بارگیری از بالا به دلیل موقعیت اجزا و جهت دیگ با برخی تفاوت ها مواجه هستند. تفاوت اصلی این است که کسانی که همزن دارند ممکن است سکه ، اسباب بازی یا سایر اقلام زیر آن گیر کرده و باعث ایجاد سر و صدا یا جلوگیری از چرخش شوند. به صورت دوره ای برداشته و تمیز کنید.

مشکلات موتور دایرکت درایو ماشین لباسشویی ال جی

ماشین های دایرکت درایو ال جی هیچ تسمه و پولی برای بستن یا خرابی ندارند. موتور در عقب یا پایین دیگ متصل است و هنگام کار از قدرت کامل استفاده می کند. درایو مستقیم اینورتر است ، با این تفاوت که بین توان ورودی و خروجی نصب شده است ، به طوری که به جای به یکباره روشن شدن به تدریج روشن می شود. مشکل درایو می تواند سایر اجزا را تحت تأثیر قرار داده و به آنها آسیب برساند و در تمیز کردن البسه اختلال ایجاد کند.

هر دو ماشین لباسشویی مستقیم و مستقیم اینورتر دارای مشکلات یکسان با قطعات کمربند هستند ، فقط قسمت های مختلف. یک درام تکان دهنده یا یک چرخان که نمی چرخد ​​می تواند به دلیل خرابی سوئیچ درب ، آهنرباهای اتصال ، مجموعه روتور ، مجموعه استاتور ، سنسورها ، خرابی بلبرینگ ، درایو سبد ، اتصال موتور ، کلاچ ، گیربکس یا مشکلات موتور محرک باشد. بیشتر تعمیرات این قطعات را بهتر است به یک شرکت مجاز تعمیر ماشین لباسشویی ال جی واگذار کنید.

مشکلات چرخه چرخش لباسشویی ال جی LG

ماشین لباسشویی که پر می شود اما حرکت نمی کند یا نمی چرخد ​​می تواند به دلایل زیادی باشد. بررسی کنید که هیچ چیزی از سوراخ های درام خارج نشده و در چرخش تداخل ایجاد نکند. سعی کنید بار را تنظیم یا افزایش دهید ، و بارهای کوچک می توانند تعادل ماشین لباسشویی را ایجاد کرده و باعث شوند سنسورها از محافظت از دستگاه در برابر چرخش جلوگیری کنند. خرابی قفل یا سنسور درب و زبانه و درب یکی دیگر از علل احتمالی است.

بیشتر بدانید:  تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس electrolux

اگر مشکل بار یا درب نیست ، تسمه محرک را در ماشین لباسشویی4 بازرسی کنید ، ممکن است ساییده شده یا خراب شده و نیاز به تعویض داشته باشد. اتصال موتور را از نظر سایش یا آسیب بررسی کنید و در صورت لزوم آن را تعویض کنید.

به دنبال خرابی بلوک درایو یا زنگ و واشر برای خرابی و تعمیر یا تعویض آن باشید. برد کنترل موتور قدرت موتور را کنترل می کند ، قطعات سوخته و تداوم را بررسی می کند و در صورت آسیب دیدگی تعویض می شود.

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی ال جی LG

ماشین های لباسشویی ال جی به خوبی ساخته شده اند و باید 20 سال یا بیشتر عمر کنند. با این حال ، سایش و شکستگی و یا پارگی رخ می دهد و برخی از قسمت ها بیشتر از سایر قسمت ها خراب می شوند. نمایشگرهای دیجیتال کدهای خطا را ارائه می دهند که ممکن است هنگام عیب یابی کمک کند ، بنابراین کتابچه راهنمای کد مربوط را بررسی کنید.

تشخیص آنچه باعث ایجاد مشکل می شود ، تعیین اینکه چه چیزی تعمیر یا تعویض شود دشوار است. به عنوان مثال ، دستگاهی که بیش از حد معمول تکان می خورد یا ارتعاش می کند ممکن است نشان دهنده مشکلات مربوط به کمک فنر ، میله تعلیق ، فنر ضد تعادل ، حلقه و پد اسنبر ، بلبرینگ درام ، موتور یا پایه تسطیح باشد. اگر آمادگی تعمیر لباسشویی درب از جلو یا درب از بالا ال جی را ندارید ، با کارا امداد تماس بگیرید.

برای مشاهده کد خطا یا ارورهای ماشین لباسشویی ال جی LG کلیک کنید

خدمات تعمیرات لوازم خانگی  کارا امداد – خدمات مجاز معتبر تعمیر لباسشویی ال جی LG شما

ماشین های لباسشویی ال جی لوازم مکانیکی با سنسورها و رله های الکترونیکی هستند. اگر مهارت ، ابزار یا زمان لازم برای عیب یابی ، شناسایی و تعمیر یا تعویض قطعات آسیب دیده یا فرسوده را ندارید ، با کارشناسان کارا امداد تماس بگیرید.

متخصصان عیب یابی ما بهترین هستند و کلیه تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی شما را انجام می دهند. برای خدمات در تمامی مناطق برای خدمات یک روزه یا زمانی که متناسب با برنامه شلوغ شماست ، با کارا امداد همین حالا تماس بگیرید و برای تعمیرات لوازم خانگی خود وقت رزرو کنید.

با کارشناسان ما در منطقه خود صحبت کنید!

تعمیر لباسشویی ال جی LG در شمال تهران
تعمیر لباسشویی ال جی LG در غرب تهران
تعمیر لباسشویی ال جی LG در شرق تهران
تعمیر لباسشویی ال جی LG در جنوب تهران
شهر خود را بیابید…
کارا امداد در چنین مواقعی در خدمت شماست.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا