کد خطای لباسشویی

کد خطا یا ارورهای ماشین لباسشویی الکترولوکس

ماشین لباسشویی الکترولوکس از پیشرفته ترین تکنولوژی های روز استفاده می کند. دوام و ماندگاری این لباسشویی ها بالا است ولی در مواقعی ممکن است کد های خطایی در نمایشگر دستگاه مشاهده کنید. در این نوشته به بررسی کد خطا یا ارورهای ماشین لباسشویی الکترولوکس پرداخته ایم. هر یک از این کدها نشان دهنده مشکل و یا مشکلاتی در لباسشویی شما می باشد. در صورتی که با توجه به جداول زیر توانستید مشکل را خود حل کنید در غیر این صورت می توانید برای سفارش تعمیر لباسشویی با ما تماس بگیرید. مجموعه کارا امداد دارای سالها تجربه در ضمینه تعمیر لوازم خانگی الکترولوکس می باشد.

ارورهای ماشین لباسشویی الکترولوکس

کد خطا یا ارورهای ماشین لباسشویی الکترو لوکس را به دو جدول تقسیم کرده ایم. در جدول اول مواردی که بیشترین احتمال را دارد تا کاربران با آن برخورد کنند را ذکر کرده ایم و در جدول دوم بقیه موارد عنوان شده است.

کد خطای ماشین لباسشویی الکترولوکس

در جدول زیر تمامی مواردی از ارورهای ماشین لباسشویی الکترولوکس که بیشترین برخورد را ممکن است با آن داشته باشید آورده شده است. با توجه به این دستورالعمل ها می توانید ماشین لباسشویی الکترولوکس خود را عیب یابی نمایید.

[table id=2 /]

برای مطالعه کد خطا و ارور های سایر برند های لوازم خانگی می توانید از مقالات زیر استفاده کنید.

کد خطا یا ارورهای ماشین لباسشویی ال جی LG

کد خطا یا ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ

کد خطا یا ارورهای ماشین لباسشویی پاناسونیک

ارور یا کد های خطای ماشین لباسشویی کنوود

کد خطا یا ارورهای ماشین لباسشویی مای تگ 

کد خطا یا ارورهای ماشین لباسشویی فریجیدر

سایر ارورهای ماشین لباسشویی الکترولوکس

سایر کدهای خطا در ماشین لباسشویی الکترو لوکس در جدول زیر عنوان شده است. امیدواریم با مطالعه آن بتوانید لباسشویی خود را عیب یابی کنید.

[table id=3 /]

تعمیر انواع لباسشویی در کارا امداد

ما در مجموعه تعمیر لوازم خانگی کارا امداد با سالها تجربه در تعمیر انواع لوازم خانگی مفتخریم تا در صورت نیاز شما هموطنان عزیز در خدمت شما باشیم. تمامی تکنسین های تعمیرات ما تمامی آموزش های لازم در برخورد با انواع عیب های لباسشویی را دیده اند و لباسشویی شما را در کمترین زمان ممکن تعمیر می کنند.برای سفارش تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس در 7 روز هفته و از ساعت 8 تا 20 می توانید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا