تعمیر یخچال

تعمیر یخچال و فریزر فریجیدر Frigidaire

فریجیدر یکی از پیشروترین تولیدکنندگان و فروشندگان یخچال در دنیا است. با این حال، این یخچال ها نیز بدون مشکل نیستند و ممکن است دچار خرابی شوند. در این مقاله به بررسی مشکلات و تعمیر یخچال و فریزر فریجیدر پرداخته ایم.

یخچال فریجیدر با مشکلات زیادی مواجه می شود و هر از چند گاهی نیاز به تعمیر دارد. تیم کارشناسان ما تحقیقات گسترده ای در مورد اکثر مشکلات رایج یخچال فریجیدر و راه حل های آنها انجام داده اند.

یخچال فریجیدر به داشتن برخی از بهترین ویژگی های موجود در بازار معروف است. اما، آنها همچنین به دلیل داشتن برخی از بدترین مشکلات در لوازم خود معروف هستند.

بنابراین، این مقاله فهرستی از مشکلات مربوط به تعمیر یخچال فریجیدر را که مشتریان با آن مواجه هستند، بررسی می کند.

 مشکلات و عیب یابی و تعمیر یخچال فریجیدر

برای دانستن تمام مشکلات رایج یخچال فریجیدر و یادگیری نحوه عیب یابی و تعمیر آنها تا انتها با ما همراه باشید.

 تعمیر یخچال فریزر فریجیدر که به اندازه کافی سرد نیست

ممکن است متوجه شده باشید که یخچال فریزر جدید فریجیدر Frigidaire شما آنقدر که انتظار داشتید سرد نیست. این مشکل ممکن است به دلایل مختلفی اتفاق بیفتد، اما چند کار ساده وجود دارد که می توانید برای بازگرداندن یخچال به دمای طبیعی انجام دهید.

 • سیم برق را بررسی کنید: باید به درستی وصل شود.
 • فیلتر را بررسی کنید: اگر کثیف است، آن را تمیز کنید.
 • مهر و موم درب را بررسی کنید: اگر در دو طرف درب باز باشد، ممکن است هوای سرد نشت کند و کارایی خنک کننده را کاهش دهد.
 • کویل های کندانسور را تمیز کنید: باید سالی دو بار کویل ها را با آب و مواد شوینده ملایم تمیز کنید.
 • مطمئن شوید که مواد غذایی دریچه ها یا درپوش های کف یخچال یا فریزر را مسدود نمی کنند. اگر اینطور باشد، ممکن است جریان هوا را به اجزای ضروری که برای عملکرد مناسب باید خنک شوند محدود کند. اگر غذا دریچه‌های هوا را مسدود می‌کند، یخچال را خاموش کنید تا دستگاه عملکرد مطلوبی داشته باشد.

تعمیر نوسانات دمای یخچال فریجیدر

یخچال فریجیدر به دلیل داشتن نوسانات دما تا 18 درجه فارنهایت (7- درجه سانتی گراد ) معروف است. فرض کنید دمای یخچال فریجیدر شما در حال نوسان است. در این صورت، ممکن است نشانه ای باشد که چیزی در دستگاه شما نیاز به تعمیر یا تعویض دارد.

حال ممکن است از خود بپرسید که در این شرایط چه باید کرد؟

بهترین کار در این شرایط تماس با خط خدمات مشتریان Frigidaire است. از آنها بپرسید که چه چیزی می تواند باعث ایجاد مشکل در یخچال شما شود و چگونه می توانید آن را برطرف کنید.

محفظه فریزر یخچال فریجیدر به اندازه کافی سرد نمی شود

یخچال فریجیدر دارای یک محفظه فریزر است که به اندازه کافی سرد نمی شود. اگر یخ ساز بالای درب فریزر از جریان هوا و خنک شدن آن جلوگیری کند این مشکل پیش خواهد آمد.

یک راه حل سریع برای این مشکل این است که یخ را با ضربه زدن به آرامی با چکش از محفظه فریزر خارج کنید تا در کیسه پلاستیکی یا روی حوله بیفتد. همچنین می توانید یخ را به صورت دستی با استفاده از کاردک یا قاشق جدا کنید.

بسیاری از مصرف کنندگان مشکلات این یخ ساز را با یخچال KitchenAid خود تجربه کرده اند.

تعمیر چراغ ها در یخچال فریجیدر

این بخش بر روی یکی دیگر از مشکلات رایجی که ممکن است در یخچال فریجیدر با آن مواجه شود تمرکز دارد. چراغ داخل یخچال کار نمی کند. ممکن است لامپ سوخته باشد یا برق به لامپ نرسد.

چند راه حل ممکن برای این مشکل رایج وجود دارد:

 • لامپ های خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که به طور ایمن پیچ شده اند و سعی کنید آنها را با چراغ های دیگر تعویض کنید.
 • ممکن است برق شما قطع شده باشد، بنابراین قطع کننده مدار یا جعبه فیوز را برای فیوز سوخته یا قطع کننده فیوز بررسی کنید و آن را دوباره تنظیم کنید.
 • اگر هیچ یک از این راه حل ها مشکل شما را حل نکرد و خودتان قادر به تعمیر آن نیستید، با یک برقکار تماس بگیرید

یخ ساز در یخچال فریجیدر کار نمی کند

یکی دیگر از مشکلات رایج در یخچال فریجیدر است. این مسئله زمانی به وجود می آید که خط آب یخ زده شود، منبع آب یخ ساز تمام شود و دیگر تکه های یخ تولید نکند. اگر مدل دیجیتالی دارید، یک پیغام خطا در صفحه نمایش یخچال خود دریافت خواهید کرد.

برای رفع این مشکل، باید قسمت پشتی یخچال خود را پیدا کنید و کیت یخ ساز را که حاوی مخزن انبساط برای خط تامین آب است، بیابید.

همچنین یک سوئیچ فشار پیدا خواهید کرد که وظیفه قطع جریان آب را پس از رسیدن به سطح معینی برای جلوگیری از آبگرفتگی سایر قسمت های یخچال شما بر عهده دارد.

آیا هنوز با یخ ساز یخچال فریجیدر مشکل دارید؟ می توانید با کارا امداد برای تعمیر یخچال تماس بگیرید.

 تعمیر درب یخچال فریجیدر که به درستی بسته نمی شود

یخچال فریجیدر اغلب در بسته شدن درب با مشکل مواجه می شود. این مشکل به دلیل تجمع یخ در ناحیه لولای پایینی است که از بسته شدن درب جلوگیری می کند.

 • برای رفع این مشکل یخچال را خاموش کنید و حدود 30 دقیقه صبر کنید تا یخ آب شود.
 • در مرحله بعد، یخ های جمع شده را بردارید و فریزر را به مدت حدود دو دقیقه تکان دهید.
 • حالا باز و بسته شدن درب باید حل شود

تعمیر یخچال فریجیدر که از پایین یا طرفین نشت می کند

اگر ببینید یخچالتان آب نشت می کند، به راحتی دچار وحشت می شوید. اما نگران نباشید، نشتی آب از سمت یا پایین یخچال معمول است.

این می تواند ناشی از خرابی درزگیر و نشت مایع از واحد انجماد باشد. برای حل این مشکل، درزگیر اطراف قسمت فریزر را با یک واشر مایع تازه جایگزین کنید.

 مشکلات نویز موتور یخچال فریجیدر (با صدای بلند، ایجاد صدای بلند)

کمپرسورهای یخچال فریجیدر با ظرفیت کمتری نسبت به سایر برندها کار می کنند. سیستم موتور و فن نسبت به اکثر یخچال ها بی صداتر است، اما هنوز هم صداهایی وجود دارد که ممکن است هر از گاهی بشنوید.

موتور یخچال قطعه ای در یخچال است که هوا را خنک و به گردش در می آورد. معمولاً در پشت یخچال قرار دارد. دلایل متعددی وجود دارد که چرا موتور یخچال شما ممکن است با صدای بلند سروصدا کند یا کار کند.

صفحه سرد ممکن است نیاز به تمیز کردن یا تعویض داشته باشد، ممکن است مشکل از فن در موتور باشد یا حتی ممکن است مشکل از کمپرسور باشد.

تعمیر یخچال و فریزر فریجیدر در کارا امداد

از یخچال برای نگهداری و نگهداری مواد غذایی استفاده می شود. اما اگر از آن مراقبت نکنید، غذای داخل آن خراب می شود. مراقبت و نگهداری مناسب برای عملکرد صحیح این وسایل مورد نیاز است.

تمیز نگه داشتن منظم یخچال بسیار مهم است. همچنین، باید مراقب سطوح دما بود، زیرا تعیین می‌کند که مواد غذایی چقدر سریع یا آهسته فاسد می‌شوند. اگر در مورد نحوه نگهداری از یخچال خود سوالی دارید، با یک متخصص تماس بگیرید.

در پایان، یخچال شما یک ضرورت برای زندگی در خانه شما است. حفظ آن باید در اولویت باشد. اگر برای مدت طولانی از آن غفلت کنید، باید برای خرید یک مورد جدید هزینه کنید. در این مقاله، ما رایج ترین مشکل یخچال فریجیدر را برای کمک به شما آورده ایم.

اما، اگر قصد خرید یک فریزر جدید برای خانه خود دارید، ابتدا بهتر است در مورد تمامی برندها تحقیق کنید و متناسب به بودجه خود اقدام به خرید نمایید.

برای تعمیر لوازم خانگی فریجیدر می توانید با کارا امداد تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا