تعمیر لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی میله در تهران

تعمیر ماشین لباسشویی میله در تهران توسط تعمیرکاران کارا امداد در همان روز تماس صورت می گیرد. میله یکی از بزرگترین تولید کنندگان ماشین لباسشویی در جهان است. آنها با تکنولوژی روز و طراحی های عالی خود به برند انتخابی بسیاری از صاحبان خانه تبدیل شده اند.
دستگاه های آنها بسیار قابل اعتماد و آسان برای استفاده هستند، اکثر مردم به سختی نیاز به هیچ کمکی برای تعمیر دارند. با این حال، هرازگاهی ممکن است با مشکلی غیرعادی مواجه شوید. در زیر متداول ترین مشکلات تعمیر ماشین لباسشویی میله Miele که در طول سال ها با آن ها مواجه شده ایم و نکات عیب یابی آسان برای رفع آنها آورده شده است.

تعمیر ماشین لباسشویی میله در تهران

برای کمک به شما، لیستی از رایج ترین مشکلات ماشین لباسشویی میله و نحوه تعمیر آنها را گردآوری کرده ایم.

1. تعمیر ماشین لباسشویی میله که نمی چرخد

این احتمالاً رایج ترین مشکلی است که در لباسشوییهای میله مشاهده می کنیم. دلایل مختلفی می تواند وجود داشته باشد که ماشین لباسشویی شما نمی چرخد:

 • همزن ممکن است آسیب دیده باشد. می‌توانید با بالا بردن دست خود به داخل لباسشویی و حس کردن اطراف، همزن را بررسی کنید. اگر حالت اسفنجی یا نرمی داشته باشد، احتمالاً همزن آسیب دیده است. در این صورت باید بلافاصله با یک تعمیرکار حرفه ای لوازم خانگی تماس بگیرید.
 • موتور ممکن است آسیب دیده باشد. می‌توانید با دست دراز کردن و احساس کردن اطراف، موتور را بررسی کنید. اگر موتور احساس شل شدن یا لرزش داشته باشد، احتمالاً موتور آسیب دیده است. در این صورت باید بلافاصله با یک تعمیرکار حرفه ای لباسشویی میله تماس بگیرید.
 • ممکن است کمربند آسیب دیده باشد. می توانید تسمه را با بلند کردن پنل های جانبی در بالای لباسشویی و جستجوی تسمه آسیب دیده بررسی کنید. اگر یکی پیدا کردید، می توانید کمربند را تعویض کنید.
 • پمپ تخلیه ممکن است گرفتگی داشته باشد. با برداشتن پنل پایین و بازرسی پمپ، می توانید پمپ تخلیه را بررسی کنید.

2. تخلیه نشدن لباسشویی میله

اولین چیزی که باید به دنبال آن باشید، اتصال مناسب بین شلنگ تخلیه و لوله تخلیه است. اگر اینطور نباشد، آب داخل ماشین لباسشویی جمع می شود و از تخلیه آن جلوگیری می کند. باید مطمئن شوید که شلنگ تخلیه محکم به لوله تخلیه وصل شده است و هیچ گونه پیچ خوردگی یا مشکلات دیگری که ممکن است مانع از جریان آزاد آب در آن شود، نداشته باشد. اگر شلنگ تخلیه مسدود نشده است، به مشکل بعدی بروید.

3. نشت آب در لباسشویی

اولین چیزی که باید بررسی شود آب بندی اطراف لوله تخلیه است. اگر به درستی آب بندی نشده باشد، آب از اطراف لوله تخلیه و روی زمین نشت می کند.
به اطراف پایین لباسشویی نگاه کنید، یک تکه لاستیکی به شکل S را می بینید که دور لوله تخلیه می رود. “مهربندی لوله تخلیه” همان چیزی است که به آن می گویند. مطمئن شوید که سالم است و به هیچ وجه آسیب ندیده است.

پایین ماشین لباسشویی خود را بررسی کنید، باید دو پایه لاستیکی گرد کوچک را ببینید. اینها “پاهای شستشو” هستند. اطمینان حاصل کنید که قسمت های زیرین پایه های لباسشویی نیز به هیچ وجه آسیب نبینند. اگر ماشین لباسشویی میله قدیمی است یا برای مدت طولانی نشسته است، احتمال زیادی وجود دارد که مهر و موم اطراف کف وان آسیب ببیند و نشت کند. این امر به ویژه در صورتی صادق است که ماشین لباسشویی دارای آب سخت باشد.
در این صورت، حتی اگر شلنگ تخلیه به درستی وصل شده باشد و لوله تخلیه مسدود نشده باشد، آب به بیرون نشت می کند.

4. گرمای بیش از حد در لباسشویی میله

اولین چیزی که باید بررسی کنید دکمه کنترل دما است و مطمئن شوید که در دمای مناسب است. اگر هوا خیلی سرد باشد، موتور کند کار می کند و انرژی کمتری مصرف می کند. اگر بیش از حد گرم باشد، موتور بیش از حد گرم می شود و به درستی کار نمی کند. دومین موردی که باید بررسی شود دریچه هوا است. مطمئن شوید که باز است. دریچه بسته باعث داغ شدن بیش از حد ماشین لباسشویی می شود و می تواند باعث آتش سوزی شود.

5. تعمیر لباسشویی میله که نمی چرخد

این مشکل ممکن است زمانی رخ دهد که موتور خیلی داغ شود. اگر این اتفاق بیفتد، تسمه می لغزد و موتور از چرخش متوقف می شود. می توانید موتور را با برداشتن قسمت جلوی لباسشویی تست کنید.

روی موتور باید مقدار زیادی لاستیک مشکی داشته باشد. اگر در لمس گرم می شود، به این معنی است که موتور خیلی داغ می شود. در این صورت باید بلافاصله برق را قطع کنید، جلوی لباسشویی را بردارید و اجازه دهید کمی خنک شود.
سپس قطعات لباسشویی را دوباره کنار هم قرار دهید و ببینید آیا قابل تعمیر است یا خیر. اگر قابل تعمیر نیست، باید موتور را تعویض کنید.

6. مواد شوینده در لباسشویی باقیمانده می ماند

این مشکل در صورتی رخ می دهد که پودر حاصل از مواد شوینده لباسشویی شما در کف وان رسوب کرده باشد. در این صورت برق ماشین لباسشویی را قطع کنید. پس از جدا کردن لباسشویی میله، دو پوشش فلزی را از پایانه های جلوی لباسشویی جدا کنید. سپس، دو پیچ ریز را که صفحه کنترل را در جای خود نگه می‌دارند، بردارید.
به داخل لباسشویی زیر کف وان نگاه کنید. اگر مواد شوینده پودری دیدید، آن را تمیز کنید. مطمئن باشید که همه آن را دریافت کنید. اگر مقداری در کف وان رسوب کرده باشد، از چرخش همزن جلوگیری می کند.

تعمیرات ماشین لباسشویی میله درب از جلو در تهران

میله نامی مشهور در صنعت لوازم خانگی است و مردم از سراسر جهان به دنبال لوازم خانگی خود برای استفاده خانگی یا تجاری هستند. اگر ماشین لباسشویی میله گرفته اید، می توانیم به شما نشان دهیم که چگونه آن را عیب یابی کنید تا هرگز در مواجهه با مشکل بی اطلاع نباشید. در این بخش هفت مشکل رایج در ماشین لباسشویی میله درب از جلو و راه حل های احتمالی آنها مورد بحث قرار خواهد گرفت.
لطفا تا پایان با ما همراه باشید تا همه چیز را در مورد آن بدانید.

7 مشکل رایج ماشین لباسشویی میله درب از جلو

در اینجا لیست ما از 7 رایج ترین مشکل لباسشویی میله با راه حل است.

لباسشویی میله درب از جلو نمی چرخد

اگر ماشین لباسشویی میله شما نمی چرخد، یا لباس های ماشین لباسشویی میله بعد از چرخش خیس هستند، ممکن است مشکل از مجموعه سوئیچ درب باشد. این سوئیچ وظیفه دارد تا هر زمان که درب آن باز است، لباسشویی را متوقف نگه دارد. اگر مجموعه خراب شده باشد، لباسشویی نمی چرخد.
مشکل دیگر می تواند کوپلینگ موتور باشد که موتور را به گیربکس دستگاه متصل می کند. اگر آب بیش از حد بارگیری شود یا به طور کلی در طول زمان دچار سایش و پارگی شود، کوپلینگ موتور ممکن است از کار بیفتد.
راه حل های امکان پذیر:

 • موتور کوپلینگ را تعویض کنید
 • مجموعه سوئیچ درب را با یک مولتی متر از نظر تداوم بررسی کنید. اگر وجود ندارد، مجموعه را تعویض کنید.

لباسشویی میله در حال ایجاد صدای بیش از حد است

اگر ماشین لباسشویی میله شما صدای زیادی تولید می کند، ممکن است مشکل از یاتاقان یا کیت بلبرینگ باشد. دو بلبرینگ در ماشین لباسشویی وجود دارد که یکی در وسط وان بیرونی و دیگری در داخل درام عقب قرار دارد. اگر هر یک از این بلبرینگ ها خراب شود، لباسشویی صدای زیادی ایجاد می کند یا از پایین نشت می کند.

راه حل های امکان پذیر:

 • تعویض بلبرینگ نیاز به جداسازی کامل دستگاه دارد و بهتر است بلبرینگ ها و وان بیرونی را تعویض کنید.

لباسشویی تکان نمی خورد

اگر ماشین لباسشویی Miele شما تکان نمی‌خورد، مشکل اغلب در کیت تعمیر همزن است. این کیت دارای تمام اجزایی است که به ماشین لباسشویی اجازه هم زدن را می دهد و به محض این که خراب شود، با مشکل مواجه خواهید شد. دلیل دیگر می تواند شل بودن یا آسیب دیده بودن تسمه درایو باشد که به دلیل ساییدگی و پارگی به درستی کار نمی کند.

راه حل های امکان پذیر:

 • کیت تعمیر همزن را تعویض کنید
 • تسمه محرک را تعویض کنید

لباسشویی درب از جلو تخلیه نمی کند

اگر ماشین لباسشویی میله شما آب را تخلیه نمی کند، ممکن است پمپ تخلیه مسدود شده باشد. این پمپ وظیفه بیرون راندن آب از شیلنگ را بر عهده دارد، اما اغلب زباله‌ها در داخل لوله گیر می‌کنند و باعث می‌شوند که زهکش آنطور که در نظر گرفته شده است عمل نکند. اگر یک تکه لباس کوچک مانند جوراب داخل پمپ گیر کند، شیلنگ نیز ممکن است مسدود شود.

راه حل های امکان پذیر:

 • پمپ تخلیه را تمیز کنید. اگر تمیز کردن مشکل را حل نکرد، آن را تعویض کنید.
 • انسداد را از شلنگ تخلیه بردارید.

لباسشویی شروع به کار نمی کند

اگر ماشین لباسشویی میله شما روشن نمی شود، چند دکمه روی صفحه نمایش اصلی را فشار دهید تا بررسی کنید که برد کنترل کار می کند یا خیر. اغلب مشکل در برد کنترل اصلی باعث می شود که دستگاه حتی زمانی که برق دارد روشن نشود. دلیل دیگر می تواند نقص تایمر ماشین لباسشویی باشد، زیرا هر گونه خرابی می تواند باعث خاموش شدن کل ماشین شود.

راه حل های امکان پذیر:

 • برد کنترل اصلی را تعویض کنید
 • تایمر معیوب را تعویض کنید

لباسشویی از آب پر نمی شود

اگر ماشین لباسشویی میله شما با آب پر نمی شود، احتمالاً شیر ورودی آب مقصر است. این شیر وظیفه تامین آب لباسشویی را بر عهده دارد و در صورت برآورده شدن فشار مورد نیاز کار می کند و در صورت آسیب دیدن یا فشار بسیار کم می تواند از کار بیفتد.
راه حل های امکان پذیر:

 • شیر ورودی آب را تعویض کنید. سعی نکنید آن را تمیز کنید
 • منبع آب خانه خود را برای فشار بهینه بررسی کنید (20psi)

لباسشویی ناگهان متوقف می شود

اگر ماشین لباسشویی میله شما در اواسط چرخه به طور ناگهانی متوقف شود، ممکن است سوئیچ درب خراب شده باشد. کنترلر به ماشین سیگنال می دهد که پس از بسته شدن آن شروع به کار کند، اما اگر خراب شود، باعث می شود ماشین لباسشویی در اواسط چرخه متوقف شود. دلیل دیگر می تواند معیوب بودن شیر ورودی آب باشد که تداوم خود را از دست داده است.
راه حل های امکان پذیر:

 • سوئیچ درب را تعویض کنید
 • شیر ورودی آب را تعویض کنید

ماشین لباسشویی میله درب از جلو چقدر دوام می آورد؟

میله یکی از معتبرترین برندهایی است که بالاترین کیفیت طراحی و قطعات بادوام را تضمین می کند. یک ماشین لباسشویی Miele متوسط ​​می تواند تا 20 سال دوام بیاورد و این دو دهه سعادت خالص است.

آیا ماشین‌های لباسشویی درب از جلو میله خوب هستند؟

بله میله جدیدترین فناوری را در ماشین لباسشویی خود ارائه می دهد، بنابراین کارهای شستشوی شما بدون دردسر و بدون درز انجام می شود. هر محصول Miele قبل از فروش به مشتری از طریق یک دستگاه تست دقیق قرار می گیرد. از این رو شما یک دستگاه تصفیه شده و عاری از هرگونه ایراد تولیدی دریافت خواهید کرد. علاوه بر این، چه کسی دوست ندارد ماشین لباسشویی داشته باشد که مستقیماً از یک صحنه فیلم علمی تخیلی به نظر برسد و با دکوراسیون خانه شما هماهنگ باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی درب از جلو میله در تهران

بنابراین، در اینجا، مروری کلی ما از مشکلات تعمیر ماشین لباسشویی میله و نحوه حل آنها دارید. میله یک نام برتر در صنعت الکترونیک فعلی است و محصولات آنها ارزش هزینه سرمایه گذاری که همراه با خود دارند. اطمینان حاصل کنید که متن بالا را با دقت مطالعه کرده اید، بنابراین در مورد ماشین لباسشویی میله و نحوه عیب یابی و تعمیر آنها به خوبی مطلع هستید.

نتیجه گیری : راهنمای تعمیر ماشین لباسشویی میله

امیدوارم بعد از مطالعه بتوانید خودتان مشکلات ماشین لباسشویی میله خود را عیب یابی کنید. اکنون باید شش مورد را از لیست “کارها” خود بررسی کنید. اگر تمام آنچه را که توضیح دادم انجام دادید، ماشین لباسشویی با راندمان بالا جدید شما باید مانند نو کار کند. به یاد داشته باشید، این مشکلات بسیار رایج هستند و به راحتی قابل تعمیر هستند.
با این حال، اگر متوجه شدید که ماشین لباسشویی شما هنوز مشکل دارد، می توانید با یک متخصص برای تعمیر لباسشویی میله در تهران تماس بگیرید تا مشکل را برطرف کند یا می توانید نظر خود را بگذارید تا بتوانم کمک کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا