تعمیر لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در تهران

تعمیر لباسشویی آریستون در تهران در کمترین زمان ممکن و در منزل شما صورت می گیرد. در ابتدا زمانی که نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی آریستون خود دارید کارا امداد دارای گروهی از مهندسین ماهر و واجد شرایط در سراسر تهران برای لوازم خانگی برندهای Ariston است. تیم تعمیرات ما همیشه عیوب را تعیین کرده و در محل رفع می کند. با این حال، برای اطمینان از اینکه مهندس تمام خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آریستون را در اختیار دارد، قطعات یدکی جایگزین احتمالاً برای تکمیل تعمیر مورد نیاز است. ما همچنین تعمیر ماشین لباسشویی آریستون را در تهران ارائه می دهیم.

تعمیر لوازم خانگی آریستون در تهران

اگرچه ما انواع تعمیرات اصلی لوازم خانگی آریستون تهران مانند تعمیر ماشین ظرفشویی، تعمیر ماشین لباسشویی آریستون، تعمیر یخچال، تعمیر یخچال و غیره را تعمیر می کنیم. کارا امداد مستقیماً به مرحله درب منزل شما می آید و عیوب ساخت را برای انجام تعمیر تجزیه و تحلیل می کند. علاوه بر این، آنها با قطعات یدکی صحیح “تعمیر ماشین لباسشویی آریستون” ارائه می شوند. در صورت نیاز، آنها کمک و راهنمایی برای پشتیبانی تعمیرات برای جلوگیری از بروز خطا در آینده ارائه می دهند. شما می توانید به سادگی با رزرو تعمیر از طریق تماس ، خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آریستون خود را ترتیب دهید.

تعمیر و نگهداری ماشین لباسشویی آریستون

این اساسی ترین از همه خرابی ماشین لباسشویی است. اگر ماشین شما روشن نمی شود و لباس ها را داخل وان ماشین لباسشویی گذاشته اید و دکمه استارت را فشار داده اید یا صفحه را می چرخانید و هیچ اتفاقی نمی افتد، این بدان معنی است که عیب ماشین لباسشویی باید سیم کشی یا موتور آن باشد.

  • سیم برق پشت لباسشویی را بررسی کنید تا مطمئن شوید که به دلیل حرکت شدید لباسشویی به برق وصل شده است.
  • سوئیچ درب لباسشویی درب از جلو شما ممکن است معیوب باشد. این قسمت از چارچوب در است که به دستگاه اطلاع می دهد که درب به درستی بسته شده است.
  • سوئیچ درب لباسشویی درب از بالای شما ممکن است معیوب باشد. می‌توانید این را با تنظیم دستگاه روی «روشن» آزمایش کنید
  • کارا امداد خدمات و قطعات یدکی خوبی ارائه می دهد، اگر می خواهید ماشین لباسشویی آریستون را تعمیر کنید، می توانید مستقیماً تماس بگیرید.

لوازم خانگی آریستون

شرکت لوازم خانگی آریستون برای اولین بار در فابریانو ایتالیا تاسیس شد. این برند محصول سال 1930 ایتالیا می باشد. برند آریستون در تمامی لوازم خانگی و همچنین عملکرد در مقایسه با برندهای دیگر تنوع خاص خود را دارد و در هنگام خرید هزینه کمتری دارد. آنها بیش از 93000 کارمند و بیش از 70 کارخانه تولیدی در سراسر جهان دارند. با این حال بسیاری از لوازم خانگی که ما می توانیم از آنها بهره مند شویم.

به عنوان مثال ماشین لباسشویی، اجاق گاز و همچنین ماشین ظرفشویی. در واقع شرکت سازنده در حال توسعه کیفیت خود است. در تهران کارشناسان کارا امداد تجربه عملی در مورد این لوازم خانگی دارند. از این رو کارشناسان را در حالی به خانه مشتریان خود می فرستیم که با هرگونه خرابی در لوازم خانگی آریستون مواجه شوند.

در وهله اول ما همیشه مشکل دقیق را تعیین می کنیم. و در مرحله بعد تعمیر یا تعویض قطعات در صورت نیاز.

پشتیبانی از تعمیر ماشین لباسشویی آریستون

اگر متوجه شدید که ماشین لباسشویی آریستون شما خراب است یا روشن نمی شود، ماشین لباسشویی شما به درستی یا اصلا پشتیبانی نمی کند. هر چه مشکل ماشین لباسشویی شما باشد. به جای درستی مراجعه کرده اید. مراحل عیب‌یابی را پیدا می‌کنید که می‌تواند به شما کمک کند علت تخلیه نشدن لباسشویی یا تکان دادن لباس‌هایتان را تعیین کنید. این تعمیرات متداول ماشین لباسشویی برای افراد معمولی که خودتان این کار را انجام می دهند یک نیاز فوری است.

کاراامداد یکی از شرکت های پیشرو در تهران در تعمیر لباسشویی آریستون است.

تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون در تهران

اکثر ما وابستگی زیادی به ماشین لباسشویی آریستون در خانه داریم و میزان وقفه ای که یک مشکل کوچک می تواند در کارهای روزمره ما ایجاد کند را می‌دانیم. کارا امداد با یک راه حل با تکنسین های ماهر در خدمت شما است. تعمیر ماشین لباسشویی آریستون بهترین گزینه به جای خرید ماشین لباسشویی جدید در زمانی است که دارید. کارا امداد می تواند هر مدلی از ماشین لباسشویی آریستون را تعمیر کند. ما تعدادی تکنسین ماهر داریم که می تواند هر نوع مشکلی را در رابطه با تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در تهران حل کند.

کدهای خطا و عیب یابی ماشین لباسشویی آریستون

این LED دیجیتال یا چشمک زن یا ترکیبی از هر دو خواهد بود و به شما کمک می کند تا منبع مشکل را شناسایی کنید حتی اگر خودتان نتوانید آن را برطرف کنید.

مجموعه ای از کدهای خطای ماشین لباسشویی آریستون و عیب یابی که باید در مورد آن بدانید را در اینجا ببینید.

عیب یابی ماشین لباسشویی آریستون

کدهای صفحه نمایش دیجیتال
کدهای ایراد ماشین لباسشویی آریستون عبارتند از:

کد خطای ماشین لباسشویی آریستون F01

هنگامی که برخی یا همه عملکردهای ماشین لباسشویی شما کار نمی کنند، این کد خطا نمایش داده می شود و نشان دهنده یک خطای برد مدار الکترونیکی است که نیاز به بررسی توسط یک مهندس با تجربه دارد.

کد خطای ماشین لباسشویی آریستون F02

این یک خطای مدار موتور است که منجر به چرخش متناوب یا بدون چرخش درام در طول چرخه شستشو می شود. برای تشخیص و حل این مشکل باید یک تعمیرکار لباسشویی آریستون تماس بگیرید.

کد خطای ماشین لباسشویی آریستون F05

این یک انسداد پمپ تخلیه یا مشکل پمپ است که ممکن است از باز شدن درب جلوگیری اما آب در پایه درام باقی بماند. باید روی پمپ تخلیه، لوله‌کشی زیر سینک و خرابی پمپ تخلیه انجام شود.

کد خطای ماشین لباسشویی آریستون F07

اگر متوجه شدید که در طول چرخه شستشو، برنامه تا حدی متوقف می شود یا آب گرم نمی شود و پمپ به طور مداوم در حال کار است، این به معنی نقص در برد مدار الکترونیکی یا نقص مدار گرمایش است. هر یک از این مسائل نیاز به رسیدگی تخصصی دارد.

کد خطای ماشین لباسشویی آریستون F09

هنگامی که نمی توانید برنامه ای را انتخاب کنید، این کد خطا نمایش داده می شود و ممکن است با چندین چراغ چشمک زن همراه شود. این یک خطای نرم‌افزار یا یک خطای راه‌اندازی را نشان می دهد و شما به کمک فنی نیاز دارید.

کد خطای ماشین لباسشویی آریستون F13

کد خطای F13 ماشین لباسشویی آریستون شما به این معنی است که نقص سنسور خشک کن تشخیص داده شده است و لباس ها خشک نمی شوند. این می تواند مربوط به فن خشک کن معیوب یا ترموستات خشک کن معیوب باشد. اتصال کوتاه نیز ممکن است رخ دهد و نیاز به توجه حرفه ای دارد.

کد خطای ماشین لباسشویی آریستون F15

این کد خطا هم به ماشین لباسشویی مربوط می شود. معمولاً یک خطای کنترل بخاری است که باعث می شود ماشین لباسشویی آب را گرم نکند و ماشین لباسشویی/خشک کن شما در طول چرخه خشک کردن متوقف شود یا اصلاً خشک نشود.

کد خطای ماشین لباسشویی آریستون F18

این خطای داده داخلی باعث می شود که برخی یا همه عملکردها کار نکنند. یک مهندس با تجربه قادر به رفع این مشکل ارتباطی خواهد بود.

کدهای LED چشمک زن

ماشین لباسشویی آریستون تمام چراغ های چشمک زن
چشمک زدن چراغ پیش شستشو می تواند نشان دهنده مشکل در پر شدن ماشین لباسشویی شما باشد. این ممکن است به دلیل انسداد یا آسیب لوله شلنگ پر کننده باشد. اما همچنین می تواند مشکلی با فشار کم آب یا معیوب بودن شیر ورودی آب باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی آریستون تمام چراغ ها چشمک می زند و تخلیه نمی شود

هنگامی که آب در درام باقی بماند، LED های 2 و 4 چشمک خواهند زد. این مشکل زهکشی می تواند ناشی از انسداد فیلتر پمپ یا معیوب بودن پمپ باشد. همچنین ممکن است انسداد یا پیچ خوردگی در شیلنگ فاضلاب یا هر لوله‌کشی زیر سینک وجود داشته باشد.

تعمیر لباسشویی آریسون که چراغ قفل درب آن چشمک می زند

هنگامی که LED های 2 و 3 چشمک می زنند، این مشکل قفل در است. این باعث می شود که درب به طور ایمن باز یا بسته نشود که می تواند به دلیل انسداد در قفل درب یا مجموعه قفل درب معیوب، کلید یا اتصالات شل باشد.

آیا نیاز به تعمیر لباسشویی آریستون در تهران دارید؟

شما می توانید تعمیرات قابل اعتماد و مقرون به صرفه ماشین لباسشویی آریستون را از تکنسین های مورد اعتماد و آموزش دیده ما بخواهید. رزرو آنلاین خدمات شما سریع و آسان است و حتی می توانید از قبل یک پیشنهاد سریع دریافت کنید. فقط با یک تماس برای تعمیر لباسشویی اریسون، تعمیر کارهای کارا امداد در منزل شما خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا